עבור מיליוני זוגות בכל רחבי העולם, הרעיון של תיבול חיי המין שלהם הפך חשוב יותר ויותר. בעוד שחשוב לחקור את מעמקי הקשרים הרגשיים האמיתיים שלנו בחדר המיטות, יש מה לומר על התנסות בתנוחות מין חדשות ומרגשות. תנוחות אלה יכולות להביא רמה חדשה לחלוטין של הנאה וסיפוק לחיי המין שלך ולהפוך את חדר השינה שלך לגן עדן שלא התגלה. בפוסט בבלוג זה, אנחנו הולכים לדון 14 תנוחות סקס שונות כי הם בטוח להביא קצת חום לחדר השינה.

1. העמדה המיסיונרית

התנוחה המיסיונרית היא אחת מתנוחות המין הקלאסיות והנפוצות ביותר. מדובר במקבל השוכב על גבם בעוד הנותן שוכב עליהם ונכנס אליהם. תנוחה זו אינטימית להפליא מכיוון שהיא מאפשרת קשר עין מתמשך יותר וחדירה עמוקה.

2. כפיות

תנוחת הכפית מושלמת לאותם זמנים אינטימיים בין הסדינים. זוהי תנוחה מוכוונת נוחות הכוללת את שני המשתתפים מכורבלים זה מול זה. המקבל שוכב על צידם בעוד הנותן נכנס מאחור. תנוחת מין רומנטית זו יכולה לעזור להשיג אורגזמה אינטנסיבית מכיוון שהנותן יכול לגרות את האזורים הארוגניים של המקבל בו זמנית תוך כדי חדירה.

3. הקאוגירל

תנוחת הבוקרים היא תנוחת מין נשית-דומיננטית. היא כוללת את המקבל חוגר את הנותן בזמן שהוא שוכב על גבו. תנוחה זו מציעה למקלט שליטה רבה מכיוון שהוא יכול לשלוט בעומק ובמהירות החדירה, כמו גם לשנות את הזווית לרמה חדשה לגמרי של הנאה. בנוסף, המקלט יכול לגרות את הדגדגן שלהם בזמן שהם בתנוחת בוקרת.

4. קאוגירל הפוכה

תנוחת המין ההפוכה של הבוקרים היא הפוכה מתנוחת הקאוגירל כאשר המקלט יושב למעלה, פונה הרחק מהנותן. תנוחה זו יכולה לעזור לפגוע במקומות הנאה שאחרת קשה לגשת אליהם בתנוחת בוקרת מסורתית. בנוסף, הוא מציע זווית חדירה חדשה לחלוטין עבור הנותן.

5. תנוחת דוגי סטייל

תנוחת סגנון הכלבלב היא כזו שהפכה פופולרית למדי עם הזמן. היא כוללת את המקבל כורע על ארבע בעוד הנותן חודר מאחור. תנוחה זו מאפשרת סקס נלהב יותר כאשר הנותן יכול להתכופף ולהגדיל את כוח הדחף שלו. זה יכול להוביל לאורגזמה חזקה להפליא.

6. מיקום הקוטב
אינדקס מומלץ- www.webescortagency.com

תנוחת המוט היא וריאציה על תנוחת סגנון הכלבלב וכוללת את המקלט נכנס למצב שונה בסגנון כלבלב על ידי השענת פלג גופו העליון על המיטה בזרועות מושטות. לאחר מכן הנותן נכנס מאחור והמקבל יכול להשתמש בזרועותיו כדי לתמוך בעצמו תוך כדי נדנוד קדימה ואחורה. תנוחה זו מהנה להפליא הן עבור הנותן והן עבור המקבל מכיוון שהיא מאפשרת דחפים אינטנסיביים יותר.

7. תנוחת העמידה

תנוחת העמידה היא אופציה נהדרת לזוגות שמחפשים להחליף דברים ולא מפחדים מאלמנטים של הפתעה. זה כרוך הנותן מרים את המקבל למעלה וכורך את רגליו סביב מותניו תוך כדי חדירה. תנוחה זו יכולה להיות אינטימית להפליא אם נעשה נכון.

8. תנוחת הרץ

תנוחת הרץ היא וריאציה של התנוחה המיסיונרית שבה המקבל שוכב שטוח על המיטה בעוד הנותן עומד מעליהם ונכנס מלמעלה. תנוחה זו מציעה זווית חדירה חדשה לחלוטין ומציעה למקלט מקום נוסף לגירוי הדגדגן.

9. עמדת הלוטוס

תנוחת הלוטוס היא עמדה המיועדת לזוגות המעוניינים בהפסקה מהתנוחות המתקדמות יותר. היא כוללת את הנותן והמקבל יושבים כשרגליהם כרוכות זו סביב זו בעוד הנותן נכנס מלפנים. תנוחה זו אינטימית להפליא מכיוון שהיא מאפשרת קשר עין עמוק ומגע גוף מלא.

10. מטבל הבייגלה

מטבל בייגלה הוא תנוחת מין ייחודית למדי וכולל את המקבל שוכב על הצד עם רגל אחת עטופה על הירך של הנותן. בינתיים, הנותן כורע בין רגליו של המקבל ונכנס מזווית. תנוחה זו מציעה זווית חדירה ייחודית לחלוטין ומעניקה למקבל תחושה מדהימה שכן הנותן מסוגל לגרות את הדגדגן שלו ולהעמיק מהרגיל.

11. טיול הסרטנים

תנוחת המין של הליכת סרטנים היא עוד תנוחה ייחודית ומהנה. מדובר במקבל השוכב על גבו בעוד הנותן יושב למעלה ונכנס מהצד. תנוחה זו נהדרת למי שמחפש סקס צדדי אינטימי ואינטימי ומציעה לנותן את היכולת להזיז את הירכיים השוחקות שלו במעגלים להנאה נוספת.

12. החמאה