התאמנתם במשך חודשים, והכנתם את הגוף שלכם לאתגר של 42.2 ק"מ במרתון. כפות ידיים מיוזעות, שרירים מתוחים ובטן מעט עצבנית, אבל כשאתה חוצה את קו הסיום, אתה נכנס לתחום אחר. תחושת הישג שתימשך הרבה יותר מ-42.2 מיילים. מזל טוב, אתה עכשיו מרתוניסט! מרתון הוא יותר מסתם אתגר פיזי – הוא גם אתגר מנטלי. אחרי שתסיימו, תופתעו מהכוח והאומץ שמצאתם בתוככם להשלים אותו. הנה 10 סיבות שבגללן כדאי לכם להרגיש מדהים אחרי מרתון.

1. אתם בכושר גופני יוצא דופן. ריצת מרתון לא הייתה משימה קלה, והשקעתם את העבודה הקשה כדי לגרום לזה לקרות. נדרשים כוחות וסיבולת עצומים כדי לרוץ מרתון, הן פיזית והן מנטלית.

2. אתה חזק נפשית יותר ממה שהיית קודם. התמודדת עם רגעים קשים במרתון ודחפת עד הסוף. למדת שיעור בחוסן שאתה יכול ליישם בכל חלקי חייך בהמשך.

3. בניתם אמון. אולי לא הייתם בטוחים בעצמכם נכנסים למרתון, אבל העובדה שסיימתם אותו מעידה על רמה חדשה של ביטחון. אתם חזקים יותר ממה שאתם חושבים!

4. כבשתם אתגר עצום. הצבת מטרה רחוקה והשקעת את העבודה הקשה והמסירות שנדרשו כדי לגרום לזה לקרות. ועכשיו, זכית בגאווה בתואר המרתוניסט הזה.

5. עמדת במטרה שלך. סביר להניח שהצבת לעצמך מטרה להגיע לקו הסיום או אולי אפילו לנצח זמן מסוים. תהיה המטרה אשר תהיה, השגתם אותה! זה משהו להתגאות בו.

6. רכשת הערכה גדולה יותר לגופך. התאמנתם קשה כדי להכין את הגוף שלכם למרתון וגיליתם כמה הוא יכול לעשות בדרך.

7. נתתם דוגמה טובה. על ידי אימון והשלמת מרתון, אתה משמש דוגמה מצוינת עבור החברים ובני המשפחה שלך ללכת בעקבותיך.

8. הכרת הרבה חברים חדשים. עם כל כך הרבה משתתפים במרתון, סביר להניח שהתחברת לכמה רצים אחרים. אולי אפילו פיתחתם כמה חברים חדשים לריצה שיכולים לעזור להניע ולתמוך בכם במרתונים עתידיים.

9. חווית את האחווה של קהילת הריצה. לרצי מרתון יש לעתים קרובות כבוד עמוק אחד לשני ואתם חייבים להרגיש את כוחה של האחווה הזו.

10. אתה יודע את הגבולות שלך. ריצת מרתון עוזרת לך להבין את גבולות הגוף שלך ומה אתה יכול לדחוף אותו

לעשות.קו הסיום של מרתון הוא לא הסוף, אלא תחילתו של מסע אחר. קיבלתם טעימה של איך זה מרגיש לקחת על עצמכם אתגר גדול ולצאת מהקצה השני מנצחים. קחו את הזמן להעריך את כל העבודה המדהימה שהשקעתם ולקבל בגאווה את תואר רץ המרתון.  אחרי המרתון, כאשר הגוף שלכם עייף, הזמינו נערות ליווי בבת ים בשביל לקבל עיסוי.