כגבר, יש מעט דברים בחיים שהם קשים יותר מאשר לנסות לנווט בסצנת ההיכרויות. החל ממציאת הביטחון לגשת למישהי שאתה מעוניין בה, ועד לוודא שאתה לא עושה את הצעד הלא נכון, זה יכול להיות משחק מסוכן. ובעוד שחשוב לדעת בדיוק איך לעשות את זה נכון, זה קריטי באותה מידה להבין איך להימנע מלעשות את המהלכים הלא נכונים, ואילו צעדים אתה יכול לנקוט כדי לוודא שיש לך חווית היכרויות מוצלחת.

עם זאת, הנה חמישה טיפים מעצימים להיכרויות לגברים שתוכלו להשתמש בהם כדי לוודא שהדייטים שלכם מוצלחים ככל האפשר.

1. יש ביטחון – הדבר החשוב ביותר עבור כל גבר מחפש לצאת לדייט הוא שיהיה לו ביטחון. בין אם אתה פוגש מישהו בפעם הראשונה, או שאתה בדייט עם אישה שאתה פוגש כבר זמן מה, חשוב לפעול בביטחון. נשים נמשכות לגברים שבטוחים בעצמם; אז זכרו לעמוד זקוף, ליצור קשר עין, ואל תפחדו להיות נועזים.

2. אל תהיו נזקקים מדי – שיעור חשוב נוסף לכל גבר בסצנת ההיכרויות הוא לא להיות נזקק מדי. עם היכרויות באינטרנט ומדיה חברתית, זה מובן שאנשים יכולים להיות אובססיביים לגבי שמירה על קשר עם מישהו שהם מעוניינים בו. אבל זה יכול לגרום במהירות לאדם השני להרגיש המום וחנוק. אל תהיה דביק מדי אם אתה רוצה למשוך מישהו.

3. להיות בזמן – טעות אחת שגברים רבים עושים כאשר הם בדייט היא איחור. זה זיוף קל לעשות, אבל זה יכול להיות מכה קטלנית לדייט טוב אחרת. ודא שאתה מגיע בזמן ואם אינך יכול להיות שם, הודע לאדם בהקדם האפשרי כדי שהוא לא יצטרך לחכות.

4. אל תפעילו יותר מדי לחץ – לצאת עם מישהו יכול להיות מרתיע, אבל זכרו לשמור על קור רוח. אם אתה מתחיל להפעיל לחץ על האדם שאתה יוצא איתו, זה יכול להיות ההפך מהאפקט המיועד. חשוב להתאזר בסבלנות וליהנות מהחוויה, ללא ציפיות או לחץ.

 5. כבדו את הגבולות שלהן – לבסוף, חשוב לזכור לכבד את הגבולות והדעות של הדייט שלכם. אל תדחפו לתשובה או הסכם אם הם לא רוצים או לא מסכימים. חשוב גם לזהות את כל סימני האזהרה לכך שהם לא מרגישים בנוח עם המצב ואז לנקוט פעולה  מתאימה.

היכרויות יכולות להיות חוויה מרתיעה, אבל אם תזכרו לעקוב אחר הטיפים האלה, תהיו בטוחים שתמצאו הצלחה. קחו את הזמן להכיר את האדם שאתם יוצאים איתו וליהנות מהתהליך – עם ביטחון, כבוד וקצת סבלנות. עם זאת, אפילו התאריכים המפחידים ביותר יכולים להיות מרגשים ומתגמלים. וכמובן, אם אתם חרמנים, פשוט לכו על נערות ליווי בקריות