מערכות יחסים קשות מספיק כדי לשמור על מה שהוא. נדרשת הרבה עבודה קשה, פשרה והבנה כדי ששני אנשים יצליחו לגרום למערכת יחסים לעבוד. אחד האתגרים הגדולים ביותר בכל הנוגע למערכות יחסים הוא מרכיב הכנות. כשצריך לומר משהו קשה או לא נוח, לא תמיד קל להיפתח ולומר את מה שצריך להיאמר. לכן יש כמה דברים שעדיף שלא ייאמרו, במיוחד לחברות שלנו. הנה ארבעה דברים שאתה לא רוצה לספר לחברה שלך.

1. אל תספר לה על הספקות שלך- לכולנו יש ספקות, במיוחד כשמדובר במשהו שכרוך במערכות יחסים. ספקות מגיעים בכל הצורות והגדלים, החל ממחשבות קטנות ומדאיגות ועד ספקות גדולים שמטילים ספק בהחלטות שלנו. לא משנה כמה גדולים או קטנים ספקות אלה עשויים להיות, עדיף לשמור אותם לעצמך ולא לחלוק אותם עם החברה שלך. אם הספקות האלה מתחילים להפריע למערכת היחסים היומיומית שלכם, זה כבר סיפור אחר; עם זאת, כשמדובר ברגשות בסיסיים ודאגות מצקצקות, עדיף לשמור אותם לעצמך.

2. אל תספרו לה על מערכות היחסים הקודמות שלכם –  לכולנו היו מערכות יחסים בעבר, וטבעי שנסתכל אחורה על מערכות היחסים האלה בחיבה. עם זאת, זה לא חכם לספר לחברה שלך יותר מדי על מערכות היחסים הקודמות שלך. אם תתחילו לדבר על מערכות היחסים הקודמות שלכם, סביר להניח שזה יגרום לחברה שלכם להרגיש חוסר ביטחון וקנאה. זה יכול להיות צעד שגוי ענק במערכת היחסים. חשוב לדבר על מערכות היחסים הקודמות שלך רק אם זה רלוונטי ומועיל ברגע הנוכחי. 

3. אל תספר לה על הבילוי הפרוע שלך עם החברים שלך – כולנו אוהבים לצאת וליהנות עם החברים שלנו. אבל חשוב להיות מודעים לכמות המידע שאנו חולקים עם האחר המשמעותי שלנו כשמדובר בלילות פרועים. אם אתה משתף יותר מדי פרטים, זה יכול לגרום לחברה שלך להרגיש עזובה ואפילו לא נוחה. היא עלולה להתחיל לדאוג שאתה פרוע מדי וחסר שליטה. לכן, במקום לשתף יותר מדי מידע על הבילוי הלילי שלכם, עדיף לשמור על הפרטים מעורפלים ולהתמקד בהיבטים החיוביים במקום. למשל אל תספר לה על הבילוי עם נערות ליווי בקריות

4. אל תספר לה על חוסר הביטחון שלך – לכולנו יש חוסר ביטחון, בין אם הם קשורים למראה הפיזי שלנו או למערכות היחסים שלנו. לימדו אותנו להיות פתוחים וכנים לגבי הרגשות שלנו, אבל כשזה מגיע לחוסר ביטחון, עדיף לשמור אותם לעצמך. שיתוף חוסר ביטחון יכול לגרום לתחושות של חוסר ביטחון בחברה שלך, וזה לא הוגן לגרום לה להרגיש ככה. לכן, עדיף לשמור את חוסר הביטחון שלך לעצמך כדי למנוע בעיות פוטנציאליות במערכת היחסים.

שמירה על מערכת יחסים בריאה דורשת עבודה קשה והבנה משני הצדדים. יש דברים מסוימים שאתה לא רוצה לספר לחברה שלך כי זה עלול ליצור מתח וחוסר ביטחון במערכת היחסים. ארבעה מהדברים האלה כוללים ספקות, פרטים על מערכות יחסים קודמות, סיפורי בילוי ליליים פרועים וחוסר ביטחון. להיות פתוח וכנה עם החברה שלך זה חשוב, אבל יש כמה דברים שעדיף להשאיר לא נאמרו. חשוב לתקשר עם החברה שלך, אבל זכור כי דברים מסוימים עדיף להשאיר בינך לבין המחשבות שלך.